Pekelní sousedé a další skvělé hry zdarma

Oldřich Kratochvíl

FreeBox #189 – skvělé hry zdarma

Neighbours from Hell

Přiznávám, že jsem na hru Neighbours from Hell narazil čistou náhodou. Vůbec jsem netušil, že pro telefony vyšla. Hned jsem si ale vzpomněl, jak jsme ji před mnoha lety ještě na prehistorickém počítači hráli s kamarády. Ať už zažijete podobnou nostalgii nebo jste o ní nikdy neslyšeli, dobře se budete bavit. Vaším cílem je totiž vytočit souseda. To vše zabírá kamera a vy získáváte body a divácká hodnocení.

Metal Soldiers

Uznávám, že Metal Slug to zrovna není, ale nabízí podobnou dávku zábavy. Především jde o plošinovku, ve které se ujmete role ostříleného vojáka. Ten se vydává na Blízký východ, aby zlikvidovat teroristickou organizaci. Jako správný akční hrdina to samozřejmě bez problému zvládne sám. Nemám pochyb o tom, že ani vám to nebude dělat problém.

Board Kings

Tato hra je mojí noční můrou. Představte si nekonečné a nesmyslné házení kostkou. Je to Člověče nezlob se zmixované s Monopoly. Nejhorší na tom je, že mě to celkem bavilo. Prostě házíte kostkou a běháte okolo svého města. Za to máte zlaťáky, kterými město vylepšujete. Pravá zábava přichází ve chvíli, kdy začnete navštěvovat města dalších hráčů. Nebo oni vaše.

Slicing

Dnešní tematický mišmaš zakončíme postřehovkou od Ketchapp. Nebudu opěvovat její kvality, neboť jde vskutku o jednoduchou hříčku, která ničím nevyniká. Na druhou stranu ale představuje skvělou zábavu, která je neuvěřitelně rychlá, ničím zbytečným vás neotravuje a můžete ji klidně po několika vteřinách vypnout. Nudíte se? Dejte tomu šanci!