Vyplatí se Honor X6 koupit každému?

Oldřich Kratochvíl

Honor, důvěryhodná značka, neustále vydává spolehlivé telefony, ze kterých si vybere každý. Zejména HONOR X6 vždy představoval vysoce kvalitní a cenově dostupné smartphony. Tento telefon nejen navazuje na výhody svého předchůdce, ale má také propracovanější design a výrazně vylepšený hardware. V následujícím článku vám podrobně vysvětlí, zda se tento telefon vyplatí koupit.

Přednosti Honor X6

Design

HONOR X6 si zachovává kompozitní kovový design z dřívějška, což znamená, že zvenku vypadá hodně jako kov, ale ve skutečnosti je kovový zadní kryt zabalený do plastového rámečku a zadní kryt je mírně prohnutý. aby vám padl do ruky a také abyste ho neunavovalo držet ani po delší dobu. Na levé straně zařízení jsou tlačítka napájení a hlasitosti, konektor pro sluchátka je umístěn na horní straně zařízení a na spodní straně zařízení je běžný a užitečný nabíjecí port. Nabíjecí port lemuje na jedné straně reproduktor a na druhé mikrofon. Na pravé straně těla je trojitý slot pro volitelné karty, duální fotoaparát na zadní straně a snímač otisků prstů.

Zobrazit

HONOR X6 má pěknou 5,5palcovou obrazovku. Displej je skvělý. Ať už prohlížíte web, hrajete hry nebo sledujete videa, máte docela dobrý zážitek. A obrazovka je dostatečně jasná, abyste ji mohli používat na slunci. Obrazovky s vysokým jasem také způsobí šedivění očí a ovlivní normální vidění člověka, ale také ovlivňují sekreci látek v mozku, což vede k neurologickému nepohodlí, způsobuje bolesti hlavy a další nepříznivé příznaky.

 

I když snížení jasu sníží podráždění očí, příliš nízký jas také způsobí některé negativní účinky na tělo a fyzické a duševní zdraví. Když je jas obrazovky příliš nízký, uživatelé jej musí sledovat blízko obrazovky, což vytváří větší vizuální tlak a oči musí pracovat dvakrát tak tvrději, aby zaostřily, což způsobuje únavu očních svalů, krátkozrakost a dokonce i krční páteř. choroba. Nastavitelný jas tohoto telefonu proto může dobře vyhovět potřebám jasu v různých situacích, abyste mohli telefon používat zdravěji.

Výkon

Co se týče konfigurace, HONOR X6 využívá procesor Kirin 655 a 4GB operační paměti, takže jak procesor, tak operační paměť byly podstatně vylepšeny. Ať už se jedná o každodenní používání nebo provozování velké hry, Honor X6 poskytuje uspokojivou odpověď, protože přináší opravdu dobrý zážitek z používání, dobrý procesor znamená, že může uživateli telefonu poskytnout dobrý zážitek. Dobrý fotoaparát dokáže například zachytit velmi krásné scenérie. Dobrý čip mobilního telefonu přinese dobrou zkušenost, pokud jde o používání vašeho mobilního telefonu. Kromě toho existuje mnoho výhod dobrého výkonu procesoru mobilního telefonu, například při multitaskingu mobilní telefony jiných lidí někdy zaostávají, ale ne vaše. Například při hraní velkých her budou cizí telefony lagovat, ale ne vaše. Kromě toho se při otevírání různého softwaru jiné telefony načítají velmi pomalu, ale ten váš je velmi rychlý, a to je role dobrého procesoru.

Skvělá výdrž baterie

Kapacita baterie Honor X6 3340mAh, oficiální tvrzení může zaručit dva dny běžného používání, pokud je při intenzivním používání možné používat 1,5 dne. V jednom skutečném testu, v případě velkého hraní her a sledování videí, může výdrž baterie telefonu dosáhnout v průměru více než 28 hodin. Ne všichni výrobci mobilních telefonů věnují dostatečnou pozornost úrovni výdrže baterie, ale HONOR ano. Telefon v pohotovostním režimu spotřebuje jen velmi malé množství energie, a to především díky vlastnímu procesoru Kirin 655. Pro mnoho lidí je zážitek z nabíjení telefonu pouze jednou za téměř dva dny skvělý. Úzce příbuznou dvojicí technologií jsou proto také procesory a baterie mobilních telefonů. Skvělý procesor může pomoci optimalizovat výdrž baterie a tím, že umožňuje efektivní běh aplikací v telefonu, není potřeba spotřebovávat příliš mnoho energie.

Souhrn

Celkově je to docela dobrý telefon a je to skutečná nutnost, zejména pro ty, kteří mají nízký rozpočet, ale hledají vynikající výkon.